Maxi Traction 65

Maxi Traction 65

  • Stworzone do ciągników o dużej mocy, kombajnów i żniwiarek
  • Doskonała trakcja, samooczyszczanie się i komfort prowadzenia
  • Długa żywotność opony i równomierne zużywanie się bieżnika

Korzyści dla Klienta

Najedź na ikonę aby zobaczyć opis


Doskonałe prowadzenie na drodze i komfort

Dzięki optymalizacji budowy klocków i rzeźby bieżnika, opony Firestone charakteryzują się większą przyczepnością na polu i lepszym prowadzeniem na drodze. Użytkownik może być pewny idealnej precyzji kierowania i hamowania. Zoptymalizowana budowa karkasu zapewnia lepsze własności tłumiące, przez co do użytkownika dochodzi zdecydowanie mniej drgań i hałasu drogowego.


Długie i równomierne zużywanie się bieznika

Mieszanka i konstrukcja opony dostosowana do warunków w jakich będzie pracowała sprawiają, że opony Firestone są niezwykle trwałe i starczają na dłużej. Bardziej płaski i szerszy bieżnik oraz zoptymalizowana konstrukcja klocków oznaczają dodatkowo bardziej równomierny rozkład nacisku na drogę, co przekłada się na równomierne zużywanie się bieżnika i dłuższy czas eksploatacji opony. Opony Firestone charaktyryzują się doskonałymi osiągami nawet będąc w połowie zużyte.

Cechy opon

Najedź na ikonę aby zobaczyć opis


Bieżnik dwukątowy

Unikalna technologia bieżnika dwukątowego, zastosowana w większości naszych produktów, to dodatkowa krawędź klocka bieżnika. Ta specjalna konstrukcja zwiększa trakcję pozostawiając stopień naruszenia gleby na akceptowalnym, niskim poziomie.Opony Firestone z bieżnikiem dwukątowym, dzieki doskonałym właściwościom samooczyszczania się, zapewniają o 4% lepszą trakcję niż opony standardowe.